HAKKIMIZDA
ÇARMAR alışveriş merkezleri 1980 yılında  ilk olarak manav tezgahı üzerinde Diyarbakırda sektöre atılmıştır. Manavcılıkta kendini geliştirip yer edinip bakkal dönemine geçiş yapıp 1985 yılında ilk bakkal dükkanı açmıştır. Bakkal sektöründe aynı performansı gösterip ekonomisiyle büyüyüp 1991 yılında ÇARMAR MARKET unvanı altında hizmete girmiş. Marketçiliğe yeni bir bakış açısı  getiren ÇARMAR market her geçen yıl gece gündüz demeden daha iyi hizmet ve kaliteyi halkına sunarak Huzurveleri semtinde  400m2 ile  Diyarbakır halkına hizmete sunmuştur. Kaliteli ürünleri ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile kısa sürede tüketiciden büyük ilgi gördü. 2000 yılında ise daha geniş bir müşteri kitlesine  hitap edebilmek için sürekli yenilik yapıp, 2000 yılında Diyarbakır piyasasına hizmet , kalite ve fiyatı  ile  piyasaya damgasını vurup dicle kent bulvarında 1500m2 lik 2inci şubesini ÇARMAR  alışveriş merkezleri altında  halkına sunup Diyarbakırda bir ilke daha imza atmıştır.
 

Mağaza halka açık kendi imalathanesi olan unlu mamüller ve pastahane reyonunu vazgeçilmez damak zevkiyle halkına sunmuştur. Diyarbakır'daki şube sayısını 12'ye çıkaran firmamız 6000 m2'lik kapalı alana sahip lojistik deposunu da kurarak bir ilke daha imza atmıştır. Ayrıca discount tarzı magazıcılık anlayışıyla da Diyarbakır genelinde Toptan Ekonomik Satış magazacılığını TES adıyla 8 ayrı noktada başlatmıştır.TES MAGAZALARI yönetim anlayışında; ürün fiyatlarını yükseltecek her türlü gereksiz harcamadan kaçınmak; yönetim, mağaza dekorasyonu, personel, dağıtım, pazarlama ve reklam maliyetlerini en düşük seviyede tutarak tüm müşterilerimize en uygun fiyatı sunmak hedeflenmiştir.

Şu anda günümüzde halen Diyarbakır pazar piyasasının en gözde mekanlarından olup halkına daha iyi hizmeti  kaliteyi ucuzluğu sunmanın kıvancını yaşamaktadır.  Diyarbakır halkına en güzel hizmet, kalite ve fiyatı sunmaktadır. Hesaplı alış-verişin tek adresi ÇARMAR  alışveriş merkezi her zaman yanıbaşınızda...

Temel Hedefimiz

 Türkiye'nin "örnek" Diyarbakır'ın '' lider kuruluşlarından" biri olmak  

 

Vizyonumuz
Diyarbakır'da ve bölgede zirveye oturmuş olan yerel magaza zincirleri halkamızı Türkiye geneline yaymak.

 

Misyonumuz
Müşterilerimize kaliteli ,lezzetli ve geniş ürün seçenekleri sunmak ve yaşam kalitesinin arttırılmasında katkı sahibi olmak. 

 

 

Temel Stratejimiz

Perakendecilik sektöründe butik mağazalarla büyümek.

Bunu yaparken sektör içinde örnek olacak hizmet anlayışları geliştirmek. 

 

Stratejimizi Destekleyen Yönler

  • Perakendecilik sektöründe 30 yıllık tecrübe
  • Gelişmiş ve kaliteyi hedeflemiş ürün yelpazesi
  • Hizmete sunum aşamasına gelmiş yeni mağazalar
  • Kurumsal alt yapı
  • Yetişmiş personel

Değerlerimiz

  • Başarma azmi
  • Müşteri odaklılık
  • Dürüstlük
  • Topluma katkı
  • Bireysel inisiyatif ve sorumluluk

 

by_designer: VEKTÖRGRAFİK